KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9715395
nr 971 5395
Akvarell
Signerad, sydländsk bygata, 22x30
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:55:10
150 kr